تامین کنندگان

شرکت مِدي تِک سيس

توليدکننده صافي‌هاي دياليز

شرکت مِدي تِک سيس در سال 1381 تأسيس شد. از آنجا که صافي دياليز حياتي ترين محصول براي بيماران مزمن کليوي است، مِدي تِک سيس توليد صافي هاي دياليز را در اولويت قرارداد. صافي ها منطبق با استانداردهاي بين المللي در داخل کشور توليد مي شود و داراي نشان استاندارد 13485 ISO و نشان CE است. اين شرکت در توليد محصولات خود از توان، تجربه و مشارکت فني کشورهاي آلمان، ايتاليا، هلند و کانادا استفاده کرده است. اکنون در زمينه فناوري هاي نوين توليد، اين مجموعه موفق به بومي سازي دانش فني مورد نياز شده است.

مِدي تِک سيس با بيش از 12 سال سابقه تنها توليدکننده بخش خصوصي ايران در زمينه توليد انواع صافي هاي دياليز لوفلاکس و های فلاکس است. اين شرکت بخش قابل‌توجهي از نيازهاي مراکز درماني کشور را تأمين مي کند و هم اکنون با توسعه فعاليت ها، زمينه خودکفايي داخلي را به عنوان هدف اوليه فراهم کرده است. افزون بر آن، مِدي تِک سيس تأمين نيازهاي بازارهاي منطقه و نقش آفريني مؤثر در بازار بين المللي را افق آينده فعاليت هاي خود مي داند.

صنايع پزشکي فارمد

توليدکننده محصولات مصرفي دياليز و کيسه خون

شرکت صنايع پزشکي فارمد در سال 1391 فعاليت خود را آغاز کرد. اين شرکت با استفاده از دانش و تجربيات شرکت هاي پيشروي جهان توليد ملزومات مصرفي و عرضه ي داروهاي دياليز را در اين مجموعه عهده دار است. به کارگيري آخرين فناوري هاي روز دنيا براي ارتقاي کيفي محصولات خط مشي پايدار اين شرکت است.

شرکت بلکو (Bellco)

توليدکننده محصولات مصرفي دياليز و ماشین دیالیز در ایتالیا

شرکت بلکو با قدمت 40 ساله، یکی از شرکت‌های پیشگام و مؤثر در صنعت دیالیز جهان به شمار می‌رود. این شرکت به‌طور خاص بر دیالیز اطفال و دستگاه‌های ویژه درمان‌های حاد تمرکز دارد. شرکت مِدوِی طب پویان در راستای تکمیل سبد درمانی برای نیاز جامعه دیالیز کشور، صافی‌های دیالیز اطفال و پودر بی‌کربنات سدیم خمره‌ای (بای‌درای) تولید شرکت بلکو را به صورت انحصاری به ایران وارد می‌کند.